• 05 LUT 18
  • 0
  Botoks – sposób na zawsze piękny wygląd

  Botoks – sposób na zawsze piękny wygląd

  Starość jest jedną z rzeczy, których boi się większość osób. Nikt z nas nie chce utracić pięknego wyglądu i stać się pomarszczonym staruszkiem. Niestety taka właśnie przyszłość czeka większość z nas. Jeżeli się z tym nie godzisz i chcesz temu skutecznie przeciwdziałać, musisz podjąć niezbędne kroki. Jakie?

  Zadbać o zdrowy tryb życia, a jeśli na twojej twarzy są już widoczne zmarszczki, zdecydować się na prosty zabieg. Obejmuje on substancję nazywaną botoks. Jest ona wstrzykiwana pod skórę. Jej działanie polega na wypełnianiu zmarszczek na skórze i wygładzaniu jej. Dzięki temu skóra twarzy staje się gładka, elastyczna oraz jędrna. Sama twarz nabiera również młodszego wyglądu i staje się na pierwszy rzut oka zdecydowanie ciekawsza.

  botoks szczecin

  Botoks Szczecin alternatywą dla operacji chirurgicznych

  Tym co przemawia na korzyść botoksu, jest bezpieczeństwo. Jest to substancja nie wywołująca żadnych negatywnych konsekwencji dla naszego organizmu. Botox Szczecin nie wywołuje reakcji alergicznych, a efekty jego umiejętnego stosowania są porównywalne do efektów, wynikających z wykonania zabiegów chirurgii kosmetycznej. Jak botoks dostaje się pod skórę? Aby można go było wprowadzić w te miejsca, w których w największej ilości występują zmarszczki, konieczne jest użycie strzykawek. Botox w taki właśnie sposób aplikowany jest pod skórę.

  Czy aplikowanie botoksu jest bardzo bolesne?

  Mamy bardzo dobrą wiadomość, szczególnie dla tych wszystkich osób, które obawiają się że botox wstrzykiwany pod skórę jest bolesny. Nic takiego co mogłoby wywołać grymas bólu na waszej twarzy się nie pojawi. W gabinetach medycyny estetycznej botoks Szczecin jest podawany bez znieczulenia, ponieważ nie jest ono wymagane. Jednak samo nakłuwanie skóry wykonywane jest przy użyciu bardzo cienkich igieł, które gładko przebijają się przez skórę, sprawiając że cały zabieg jest niezwykle szybki i bezbolesny, wyróżnia się również olbrzymią precyzją.

  Leave a reply →

Photostream