• 12 LUT 18
  • 0
  Botoks – wykorzystanie go w zabiegach

  Botoks – wykorzystanie go w zabiegach

  Botoks jest substancją powszechnie wykorzystywaną w medycynie estetycznej. Pozwala wygładzić zmarszczki oraz przeprowadzić kompletny lifting twarzy. W jakich okolicznościach wykorzystywany jest botox Szczecin oraz jakie efekty pozwala uzyskać? Wyobraź sobie sytuację, że chcesz się pozbyć wyraźnych oznak starzenia.

  Jest to zabieg, który może być przeprowadzony wieloma metodami. Jedną z nich jest operacja chirurgiczna. Skomplikowana, kosztowna oraz niosąca wiele zagrożeń dla naszego zdrowia i życia. Niewiele osób obecnie decyduje się na jej przeprowadzenie. Szczególnie że medycyna estetyczna przynosi nam wiele innych, znacznie bezpieczniejszych rozwiązań. Nie mogłyby one istnieć, gdyby nie botox Szczecin.

  botox szczecin

  Czym właściwie jest botoks?

  Jest to substancją występująca również pod nazwą jad kiełbasiany. Nieoceniony w medycynie estetycznej, okazał się prawdziwą rewolucją dla milionów kobiet. W trakcie wieloletnich prób i testów, okazało  się że botoks można śmiało nazwać eliksirem młodości. Nie tylko jest niebywale skuteczny w usuwaniu zmarszczek z twarzy, ale również pozwala nadać jej młodszego wyglądu – bez używanie skalpela, wykonywania przeszczepów skóry czy innych niebezpiecznych zabiegów.

  Jak podaje się botox

  Botox występuje w postaci płynnej. Dlatego jego aplikowanie pod skórę odbywa się przy pomocy strzykawek wyposażonych w igły. Botoks jest wstrzykiwane w te miejsca, które wymagają ingerencji lekarza medycyny estetycznej. Aby uzyskać oczekiwaną skuteczność działania botoksu, ważne jest jego umiejętne aplikowanie. Podczas tej czynności należy zwrócić uwagę na kilka istotnych rzeczy. Pierwsza z nich to miejsce, w którym botox zostanie podany, a druga to głębokość jego aplikowania. Między innymi z tego powodu ważne jest to, aby wybierać doświadczony gabinet medycyny estetycznej i nie eksperymentować z przypadkowymi ofertami. Być może będą one tańsze, ale związane z nimi ryzyko może być zbyt duże, aby warto się decydować tam na zabiegi.

  Leave a reply →

Photostream