• 13 LUT 18
  • 0
  Dla kogo medycyna estetyczna Szczecin?

  Dla kogo medycyna estetyczna Szczecin?

  Jak medycyna estetyczna pomaga młodym ludziom

  Wydaje ci się że medycyna estetyczna jest nikomu niepotrzebna? Nawet nie wiesz w jak wielkim jesteś błędzie! Na całym świecie są miliony osób, które z utęsknieniem oczekują na przeprowadzenie jednego z wielu zabiegów, które  medycyna estetyczna Szczecin im oferuje. Jednym z takich, które cieszą się największą popularnością jest mezoterapia igłowa. Jak byś się czuł, gdyby twoja twarz była pokryta dużą ilością czerwonych plam? Na pewno czułabyś dyskomfort, musząc się każdego dnia pokazywać innym ludziom. Najpewniej również próbowałabyś ten mankament tuszować umiejętnym wykonaniem makijażu. Nie zawsze jest to jednak możliwe – na przykład kiedy zamierzasz wyjść na basen.

  medycyna estetyczna szczecin

  Osocze bogato płytkowe oraz botoks

  Są dwa rodzaje substancji, bez których  medycyna estetyczna Szczecin nie mogłaby istnieć. Pierwsza z nich to botoks. Na pewno o niej słyszałaś. Zabiegi z wykorzystaniem botoksu są bardzo popularne na całym świecie. Jak żadne inne pozwalają wygładzić zmarszczki, sprawiając że twarz staje się młodsza o wiele lat. Botoks, czyli jad kiełbasiany nie jest niebezpieczny dla zdrowia i życia, ale powinien być stosowany wyłącznie w profesjonalnych gabinetach medycyny estetycznej. Można botoks wykorzystywać w zabiegach wypełniania zmarszczek, a także w kompleksowych liftingach twarzy.

  Następne w kolejności jest osocze bogato płytkowe. To z kolei jest stosunkowo nowe odkrycie w medycynie estetycznej, które jednak już zrewolucjonizowało całą branżę. Stosowanie osocza bogato płytkowego pozwala poprawić kondycję niemal całego organizmu. Osoby, które mogą mieć problemy z cerą, wypadającymi włosami, a także bliznami na różnych częściach ciała, w krótkim czasie mogą poprawić swoją kondycję, stosując właśnie osocze bogato płytkowe. Na tego rodzaju zabiegi można się umówić w coraz większej ilości gabinetów medycyny estetycznej w całym kraju.

  Dobrym uzupełnieniem dla botoksu może być makijaż permanentny (Szczecin charakteryzuje się tu bardzo wysoką jakością usług). Nie czekaj i zadbaj o siebie już dziś!

  Leave a reply →

Photostream