• 02 LUT 18
  • 0
  Co to jest mezoterapia igłowa – Szczecin medycyna estetyczna

  Co to jest mezoterapia igłowa – Szczecin medycyna estetyczna

  Co możesz zrobić, aby poprawić wygląd swojej twarzy? Sprawić aby cera była zdrowsza, skóra bardziej napięta, a zmarszczki wygładzone? Gabinety medycyny estetycznej kuszą nas dużą ilością różnorodnych zabiegów. Spośród nich na prowadzenie wysuwa się jeden. Jest to mezoterapia igłowa Szczecin. Na czym dokładnie ten zabieg polega? Czy jest bezpieczny? Czy należy się go obawiać i jak skuteczne są jego efekty.

  W mezoterapii igłowej wykorzystuje się specjalne kwasy

  Mezoterapia igłowa Szczecin to jeden z najstarszych zabiegów wykorzystywanych w medycynie estetycznej, który przynosi zadziwiające rezultaty. Pozwala odmłodzić cerę nawet o kilkadziesiąt lat, jest przy tym bezpieczny dla zdrowia. Do przeprowadzenia takiego zabiegu wykorzystuje się serię specjalnych, bardzo cienkich igieł. Nakłuwają one skórę twarzy, pozwalając wpuścić pod nią specjalnie dobrane kwasy. Działanie tych kwasów polega na rozpuszczaniu toksyn, zalegających pod skórą i mogących powodować efekty starzenia.

  mezoterapia igłowa Szczecin

  Czy mezoterapia igłowa jest bolesna?

  Nakłuwanie skóry igłami. Już samo to brzmi boleśnie. A jak jest w rzeczywistości? To prawda, podczas takiego zabiegu można odczuwać pewien niewielki dyskomfort. Nie jest on jednak tak wielki, aby należało się bać tego typu zabiegów. Igły są bardzo cienkie i zostają wykonane ze stali chirurgicznej. Są to igły jednorazowego użytku, dlatego nie istnieje niebezpieczeństwo że można się czymś zarazić. Podczas przeprowadzania zabiegu wyczuwalne może być delikatne mrowienie na skórze, nie jest ono jednak tak bolesne, aby ciężko było wytrzymać przeprowadzenie zabiegu.

  Jak często musi być wykonywana mezoterapia igłowa

  Aby zabieg mógł przynieść oczekiwane rezultaty, bardzo ważne jest przeprowadzenie serii nakłuć. Częstotliwość ich wykonywania, a także ilość zabiegów określa lekarz medycyny estetycznej, po pierwszym wywiadzie. Zazwyczaj dla uzyskania oczekiwanych efektów należy wykonać od 3 do 5 zabiegów. Aby efekt utrwalić, mezoterapia igłowa Szczecin powinna być wykonywana później co kilka miesięcy, wówczas przedłużymy młody wygląd naszej twarzy na kolejne lata.

  Leave a reply →

Photostream