• 04 LUT 18
  • 0
  Sposób na młodość – osocze bogato płytkowe

  Sposób na młodość – osocze bogato płytkowe

  Od wielu lat trwają poszukiwania eliksiru młodości. Któż z nas nie chciałby, aby pomimo upływających lat, jego wygląd w dalszym ciągu był idealny i bez żadnej skazy? Jeżeli jest to również twoim marzeniem, wiemy co może ci w tym pomóc. Od pewnego czasu, zabiegiem zdobywającym coraz większą popularność jest wstrzykiwanie osocza.

  Dokładnie jest to osocze bogato płytkowe Szczecin, które sprawia że nasza krew jest jeszcze bardziej wartościowa i potrafi transportować większe ilości substancji odżywczych. Są one niezbędne dla naszego organizmu. Sprawiają że skóra i wszystkie organy są lepiej odżywione, a tym samym ich kondycja staje się zdecydowanie lepsza. Co można powiedzieć o zabiegach, w trakcie których pacjentom podawane jest osocze bogato płytkowe? Czy są bolesne? Jak szybko pojawiają się efekty? Czy takie osocze bogato płytkowe musi być przyjmowane kilka razy?

  osocze bogato plytkowe szczecin

  Wystrzykiwanie osocza nie jest bolesne

  Ból jest tym, co może odstraszać większość osób przed zdecydowaniem się na przyjęcie osocza. Aby osocze bogato płytkowe mogło zostać dostarczone do naszego organizmu, powinno zostać do niego wstrzyknięte. Przy pomocy medycznych strzykawek, wyposażonych w jednorazowe igły, osocze bogato płytkowe wtłaczane jest do organizmu. Nie jest to bolesne, choć sam zabieg na pewno trudno nazwać miłym i przyjemnym. Daje się w jego czasie odczuć pewien dyskomfort, który jednak przez większość osób oceniany jest jako w pełni znośny.

  Efektywność zabiegu

  Czy sam zabieg jest dla ludzi skuteczny? Oczywiście że tak. Osocze bogato płytkowe Szczecin odznacza się bardzo wysokim współczynnikiem działania i może przynieść naszemu organizmowi wiele korzyści. Sprawia, że skóra odzyskuje witalność, a nasza cera staje się zdrowsza. Przyjmowanie osocza bogato płytkowego jest polecane osobom, które mogą cierpieć z powodu rzadkich lub wypadających włosów, a także mają na cerze widoczne przebarwienia. W każdym z tych przypadków efekty stają się widoczne już po 2 tygodniach.

  Leave a reply →

Photostream