• 05 LUT 18
  • 0
  Czy można się pozbyć blizn po trądziku

  Czy można się pozbyć blizn po trądziku

  Pryszcze są koszmarem okresu dojrzewania. Każdy kto cierpiał na trądzik, może to potwierdzić. Bolesne, zaczerwienione krosty, pojawiające się na najbardziej widocznych częściach twarzy. Niezwykle kłopotliwy problem młodzieńczych lat, który w niektórych przypadkach w ogóle nie chce ustąpić, nawet pomimo przejścia w wiek średni. U pewnych osób, nawet po ustąpieniu trądzika problem może się utrzymywać.

  Będzie widoczny na twarzy w postaci blizn. Blizny potrądzikowe są bardzo trudne w usuwaniu. Ogólnie dostępne kremy, niestety są mało skuteczne i trudno się po nich spodziewać spektakularnych efektów. Jeśli chcesz tego problemu się pozbyć, nieodzowna jest medycyna estetyczna wraz ze swoimi zabiegami specjalistycznymi.

  usuwanie blizn z twarzy szczecin

  Dowiedz się czym jest usuwanie blizn potrądzikowych Szczecin

  Z uwagi na fakt, że trądzik najczęściej występuje na twarzy, właśnie ta część ciała jest zagrożona bliznami. Jeśli miałeś tendencję do wyciskania pryszczy lub ich rozdrapywania, wielce prawdopodobne jest to, że teraz możesz cierpieć z powodu takich blizn. Jest jednak szansa na ratunek. Usuwanie blizn z twarzy Szczecin odbywa się poprzez aktywowanie nowych komórek skórnych. Aby pobudzić ich produkcję, pod skórę wstrzykuje się różnego rodzaju substancje – bezpieczne dla zdrowia, działające jak stymulant dla organizmu. Pierwsza z nich to osocze bogato płytkowe. Wzbogaca ono krew o dodatkowe składniki odżywcze i poprawia możliwość ich transportowania. Dzięki temu tkanka staje się lepiej odżywiona i ma większe predyspozycje do rozwijania się.

  Kolejną substancją wykorzystywaną w usuwaniu blizn potrądzikowych i nie tylko, jest kwas hialuronowy. Jeden z powszechniejszych zabiegów z jego udziałem, to wypełnianie ust kwasem hialuronowym. Nie każdy jednak zdaje sobie sprawę, że skuteczność tej substancji jest również bardzo duża wtedy, kiedy wykorzystuje się ją do usuwania przebarwień. Czerwone plamy to również jedna z pozostałości młodzieńczego trądziku. Bez wspomagania procesu odnowy skóry od środka, stosowanie powierzchniowo czynnych leków nie przyniesie żadnych rezultatów. A przynajmniej nie takich, jakich się spodziewamy.

  Leave a reply →

Photostream