• 16 KWI 19
  • 0
  Powiększanie ust – botoks czy kwas hialuronowy?

  Powiększanie ust – botoks czy kwas hialuronowy?

  Pełne, jędrne usta są marzeniem każdej kobiety. Niestety nie każda z nas może się cieszyć naturalnie pięknymi ustami. W wielu przypadkach mają one postać cienkiej, ledwo widocznej kreski. Co mogą z tym zrobić kobiety, chcące uczynić usta bardziej widocznymi, zmysłowymi i seksownymi? Czy jest jakaś inna metoda poprawy ich wyglądu, jeśli techniki kosmetyczne nie przynoszą oczekiwanych efektów? Nie zawsze czerwona szminka to wystarczające rozwiązanie. W takich przypadkach z pomocą przychodzi nam wypełnianie ust kwasem hialuronowym.

  Botoks – czy to bezpieczne

  Jeden z najbardziej znanych preparatów, wykorzystywanych w gabinetach medycyny estetycznej to właśnie botox szczecin. Istnieje on na rynku od kilkunastu lat i zdobył sobie zaufanie kobiet na całym świecie. Powszechnie wykorzystywany w całych seriach zabiegów estetycznych, których zadaniem jest wypełnianie zmarszczek i powiększanie ust szczecin. Czy botoks jest bezpieczny dla naszego organizmu? Głównym składnikiem tej substancji jest jad kiełbasiany. Już sama nazwa może wywoływać niepokój i obawy. Zupełnie niepotrzebnie. W ograniczonych dawkach, jad kiełbasiany jest bezpieczny dla zdrowia i nie powoduje żadnych zagrożeń. W gabinetach medycyny estetycznej botoks szczecin i wypełnianie ust kwasem hialuronowym to dwa najczęściej wykonywane zabiegi u kobiet.

  Jak przebiega wypełnianie ust kwasem hialuronowym?

  Metoda jest bardzo prosta do wykonania i polega na wstrzyknięciu w wybrane części ust precyzyjnie odmierzonych dawek kwasu hialuronowego. Wykorzystuje się do tego strzykawki jednorazowe, wyposażone w niezwykle cienkie igły. Jest to konieczne do zapewnienia bezbolesnego wkucia się w skórę. Im mniejsza grubość igieł, tym wkłucie przebiega łatwiej i bez niepotrzebnego dyskomfortu. Po wypełnieniu ust kwasem, efekt nie jest widoczny natychmiast. Może natomiast przez kilka dni utrzymywać się obrzęk, który znika samoczynnie. Efekty zabiegu widoczne są paru dniach. Usta stają się pełniejsze, bardziej zarysowane i kobiece. Aby w pełni cieszyć się oczekiwanym wyglądem ust, ich powiększanie powinno być przeprowadzane w kilku seriach, w odstępach  2 do 3 tygodni. Następnie należy pamiętać o pielęgnacji, czyli odświeżaniu efektu poprzez pojedynczy zabieg raz na kilka miesięcy.

  Dla kogo powiększanie ust to dobry pomysł

  Wypełnianie ust kwasem hialuronowym szczecin to bezpieczny zabieg medycyny estetycznej, któremu jednak nie powinny być poddawane kobiety w ciąży. Również inne dolegliwości związane z układem krążenia lub chorobami nowotworowymi mogą wykluczać zasadność wykonania tego zabiegu. Na wypełnianie ust szczecin zwykle decydują się kobiety młode i w średnim wieku, które nie są zadowolone z tego, jak ich usta wyglądają. Obiekcje dotyczą najczęściej tego, że są zbyt cienkie, słabo zarysowane lub mają nienaturalny kontur. Sam zabieg powiększania ust jest bezbolesny i nie trwa dłużej niż 30 minut. Po wszystkim nie jest wymagane żadne leczenie ani branie leków przeciwbólowych. Obrzęk i opuchlizna jest naturalną konsekwencją wkłucia igły i objaw ten znika naturalnie po paru dniach, nie pozostawiając po sobie żadnego śladu.

  Leave a reply →

Photostream