• 02 LUT 18
  • 0
  Usuwanie blizn potrądzikowych

  Usuwanie blizn potrądzikowych

  Trądzik to koszmar tysięcy młodych ludzi. Jest on normalnym zjawiskiem w okresie dojrzewania, które jednak może przyjmować bardzo ostre formy. Na trądzik szczególnie są narażone osoby z cerą tłustą i skłonną do przetłuszczania się. Na zaostrzenie występowania wyprysków ma również tryb życia oraz dieta.

  W większości przypadków trądzik ustępuje samoczynnie, ale niekiedy konieczne jest jego leczenie. Osoby, które popełniają błąd i decydują się na wyciskanie wyprysków, muszą liczyć się z tym, że w przyszłości grożą im blizny potrądzikowe. Aby się ich później pozbyć, konieczne będzie zdecydowanie się na pewne zabiegi.

  usuwanie blizn szczecin

  Skuteczne usuwanie blizn potrądzikowych

  Jeszcze kilka lat temu usuwanie blizn Szczecin po trądziku było bardzo trudne i wymagało olbrzymich nakładów finansowych. Dziś medycyna estetyczna jest do tego stopnia rozwinięta, że bez trudu można usunąć ślady po bliznach już kilkoma zabiegami. Gdzie można się zdecydować na taki zabieg? Jest on przeprowadzany przez gabinety medycyny estetycznej. Dlatego należy odwiedzić takie miejsca, występujące w twojej okolicy i zapytać, czy mają one w ofercie usuwanie blizn z twarzy. Nie tylko muszą to być blizny po trądziku. Skóra na twarzy jest bardzo wrażliwa i podatna na różnego typu podrażnienia. Do najczęściej występujących można zaliczyć oparzenia słoneczne.

  Usuwanie blizn Szczecin jest bezpieczne

  Osoby zdecydowane na taki zabieg, nie muszą się niczego obawiać. Zabieg jest bardzo bezpieczny i co najważniejsze, bezbolesny. Lekarz, który go wykonuje przeprowadza wszystkie czynności w standardach medycznych. Aby usuwanie blizn potrądzikowych mogło przynieść oczekiwane rezultaty, nie jest wymagane stosowanie znieczulenia. Wbijając cieniutki igły w skórę twarzy, pacjent odczuwa jedynie niewielkie mrowienie, które ustępuje po kilku chwilach. Po jakim czasie blizny i przebarwienia mogą ustąpić z naszej twarzy? Zależy to między innymi od ich wielkości, częstotliwości występowania oraz stężenia kwasów, które zostały pod skórę wstrzyknięte. Zazwyczaj na pojawienie się pierwszych efektów wystarczy 2 do 3 tygodni.

  Leave a reply →

Photostream