• 11 LUT 18
  • 0
  Wymodeluj swoje usta

  Wymodeluj swoje usta

  Tak samo jak tysiące innych kobiet na świecie, chcesz zmienić wygląd swojej twarzy? Chcesz to zrobić w sposób szybki i nieinwazyjny, który pozwoli uzyskać znakomite rezultaty bez ryzyka powikłań lub blizn operacyjnych? Obecnie medycyna estetyczna Szczecin przynosi nam bardzo wiele rozwiązań, dzięki którym niezwykle szybko możemy przeprowadzać lifting twarzy.

  Jeden z zabiegów jakie przeprowadza medycyna estetyczna Szczecin to wypełnianie ust kwasem hialuronowym. Na pewno o takim zabiegu miałaś już przyjemność słyszeć. Być może nawet widziałaś na żywo osoby, które się zdecydowały na jego przeprowadzenie. Jeżeli podobają ci się uzyskane w jego trakcie efekty, pamiętaj że są one dostępne również dla ciebie.

  medycyna estetyczna szczecin

  Czy wypełnianie ust jest kosztowne?

  Cena za przeprowadzenie zabiegu wypełniania ust kwasem hialuronowym zależy od wielu czynników. Między innymi od obecnego kształtu ust, ich wielkości oraz efektu, który zamierzamy wykonać. Aby uzyskać efekt zgodny ze swoimi oczekiwaniami, nie można zabiegu przeprowadzić jednorazowo. Konieczne jest stopniowe podawanie kwasów, tak aby usta równomiernie się wypełniały, a efekty utrwalały. Pozwala to wprowadzać niezbędne korekty. Czasami konieczne może być aż 4 lub 5 krotne aplikowanie kwasu hialuronowego, zwłaszcza jeśli efekt ma być bardzo spektakularny. Jednorazowe wypełnianie ust to wydatek od 200 złotych wzwyż. Cena w tym przypadku bardzo mocno zależy od tego, w jakim gabinecie zdecydujemy się przeprowadzić wypełnianie ust kwasem hialuronowym.

  Czy po takim zabiegu są jakieś skutki uboczne?

  Jak przy większości zabiegów wykorzystujących nakłuwanie, w trakcie jego przeprowadzania może być odczuwany delikatny dyskomfort. Jest on związany przede wszystkim z kontaktem skóry z ostrymi igłami. Ukłucia są jednak bardzo precyzyjne i szybkie, a bardzo cienkie igły sprawnie przekłuwają skórę, nie powodując długo utrzymującego się bólu. Po przeprowadzonym zabiegu przez pewien czas na ustach może się utrzymywać niewielka opuchlizna, która samoczynnie schodzi po kilku dniach.

  Leave a reply →

Photostream